Ünlü oyuncu Sinan Albayrak'ın yeni adresi belli oldu

Ünlü oyuncu Sinan Albayrak, 'Kuru Otların Üstüne' ve 'Ahlat Ağacı' filmlerinin senaristinin kaleme alacağı yeni bir diziyle ekranlara dönüyor.

Ünlü oyuncu Sinan Albayrak'ın yeni adresi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2023 18:44

Son olarak başrolünde Serkan Çayoğlu ve Ayça Ayşin Turan yer aldığı 'Kader Bağları' adlı dizide rol alan ünlü oyuncu Sinan Albayrak'ın yeni projesi belli oldu. Ünlü oyuncu 'Kuru Otlar Üstüne' ve 'Ahlat Ağacı' filmlerinin senaristinin kaleme aldığı dizinin başrolünde yer alacak. 

adsiz.png

Sinan Albayrak'ın Yeni Projesi Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Sinan Albayrak TRT’nin dijital kanalı tabii’de yayınlanacak “Ufuklar ve Sınırlar” dizisiyle anlaştı. “Kuru Otlar Üstüne” ve “Ahlat Ağacı” filmlerinin senaristi Akın Aksu’nun kaleme aldığı dizi geçen günlerde sete çıktı. 

Daha önce “Şebeke” dizisini çeken Medya Fikir Kulübü’nün imza attığı dizide Sinan Albayrak “Gültekin” karakterine hayat verecek. Merakla beklenen dizide Kaan Taşaner (Barış), Serhat Tutumluer (Saygın), Ali İpin (Nedim), Tuba Ünsal (Irmak),  Seda Akman (Meray), Özlem Conker (Ülkü), Serkan Ercan (Emir), Ozan Çelik (Kerim), Sema Şimşek (Pelin) rol alıyor.

İlgili Haberler
Etiketler :