Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni dizisi “Saklambaç”a iddialı isimler! Üç Kuruş'u sollayacaklar

Son olarak Show TV'deki Üç Kuruş ve Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri dizisiyle ekran karşısında olan Uraz Kaygılaroğlu yeni dizisiyle setlere geri döndü. Yakışıklı oyuncunun başrol olduğu diziye iddialı isimler de katıldı. Camdaki Kız oyuncusu da bu dizide

Uraz Kaygılaroğlu’nun yeni dizisi “Saklambaç”a iddialı isimler! Üç Kuruş'u sollayacaklar
Yayınlanma Tarihi : 03 Eylül 2023 17:27

Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel'in başrollerini paylaşacağı "Saklambaç" dizisi için yeni oyuncular kadroya dahil oldu. Nadim Güç'ün yönetmen koltuğunda oturacağı, senaryosunu Armağan Gülşah'in yazdığı bu dizide Uraz Kaygılaroğlu "Mete" karakterine, Cemre Baysel ise "İncila" karakterine hayat verecek. Dizinin önemli karakterlerinden Kont Ziya rolünde deneyimli oyuncu Tamer Levent yer alacak. Tamer Levent son olarak Camdaki Kız dizisinde Rafet karakterine can veriyordu. 

537eaccf05dcc0d.png

Dizide etkili bir rolü üstlenecek olan "Belgin" karakterini ise güçlü oyunculuğu ve çarpıcı güzelliğiyle bilinen Şenay Gürler canlandıracak. Ayrıca, Şenay Gürler'in Aralık ayında Netflix'te yayınlanması beklenen Çağatay Ulusoy'lu "Centilmen" filmiyle de projede yer aldığını belirtmekte fayda var.

b3f83cf0ae07708.jpg

Dizinin diğer kadın başrolü "Naz" karakteri için görüşmeler devam ediyor. Bu rol için, "Kulüp" dizisiyle tanınan Asude Kalabek'in de görüşülen adaylar arasında olduğu belirtiliyor.

173ce7012d05e90.jpg

Kaynak: Gecce.com.tr

Etiketler :