Yargı dizisinde Ceylin kimi öldürdü? Herkesin merak ettiğini sonunda açıkladı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde artık seyirciyi çileden çıkaran bir durum yaşanıyor! Pınar Deniz'in canlandırdığı Ceylin karakterinin öldürdüğü isim büyük merak konusu olmaya devam ediyor

Yargı dizisinde Ceylin kimi öldürdü? Herkesin merak ettiğini sonunda açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 22 Mayıs 2022 23:54

Geçtiğimiz günlerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin birinci sezon çekimleri tamamlandı ve ekip birbiriyle vedalaşarak tatile çıktı. Son dört bölümdür Yargı dizisinde beklenmedik bir gelişme var! Pınar Deniz'in hayat verdiği Ceylin karakterinin kimi öldürdüğü büyük merak konusu olmaya devam ediyor. Bu konuyla ilgili genç kuşak gazetecilerinden Sadık Şimşek şunları aktardı.

Ceylin'in kimi öldürdüğü konusu artık yılan hikayesine dönmüş durumda. Senarist ve yapım şirketinin heyecanı yüksek tutmak adına uyguladığı bu yöntem kabak tadı vermeye başladı. Seyircileri bu konuda merakla bekletecekler.

618527f03ab16627bcde2eb9.jpg

Gelecek sezonda ancak Ceylin'in ne yaptığını öğreneceğiz. 1 Aydan fazladır seyirciye bu soruyu sorduran senarist ve yapım şirketi bir yandan heyecanı yüksek tutmak isterken bir yandan da seyirciyi kızdırıyor. Gelecek sezonda da benzer hataların tekrar edilmesi durumunda seyirci Yargı dizisinden soğuyabilir. Bu riski göze alıyorsa senaryo ekibi aynen bu kafayla devam etsin. Ancak kötü haberi vermeliyim ki Eylül sonuna kadar Ceylin'in kimi öldürdüğünü öğrenemeyeceğiz! Aman ne güzel değil mi? Kanal D bu uygulamayı daha öncede Burcu Biricik'in başrollerinde olduğu Camdaki Kız dizisinde yapmıştı. Haftalarca Hayri'nin kim olduğunu merak edip durmuştuk. Ancak Yargı dizisinde bu tür bir taktiği uygulaması hiç ama hiç iyi olmadı. Bu yaptıkları resmen artık seyircinin aklıyla alay etmektir. 

BAŞLANGIÇTA TEK SEZONLUKTU

ceylin-44-m3bs.jpg

Öte yandan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisi başlangıçta tek sezon olarak onay almıştı. Dizinin reytingleri iyi gidince Kanal D ve yapım şirketi arasında yapılan anlaşma sonrasında Yargı dizisine ikinci sezon onayı da verilmiş oldu.

YARGI DİZİSİ HAKKINDA BAZI ÖNEMLİ BİLGİLER

Vikipedi platformunda Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi hakkında bazı kısa bilgiler yer alıyor. Buna göre Yargı dizisiyle ilgili bilgiler şu şekildedir. 

6253ed5886b2451684c5637e.jpg

Yargı, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan aksiyon, dram, psikolojik gerilim, polisiye ve hukuk türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz paylaşmaktadır.