Yargı dizisinde kafa karıştıran fragman hikaye alt üst oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisinde kafa karıştıran bir gelişme daha yaşanacak görünüyor. Yoksa Çınar serbest mi kalacak?

Yargı dizisinde kafa karıştıran fragman hikaye alt üst oldu
Yayınlanma Tarihi : 23 Nisan 2022 18:14

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren fırtınalar estirirken son bir kaç haftadır yayınlanan bölümlerde gerilim iyice doruğa çıktı.

Yayınlanan son bölümde Ceylin büyük bir hayal kırıklığına uğradı.

Yekta'nın beklenmedik yardımları sonrası Ceylin büyük gerçeği öğrendi.

ÇINAR TUTUKLANDI VE METİN AMİR SERBEST

Yayınlanan son bölümde Çınar tutuklanmış, Metin amir de serbest bırakılmıştı. 24 Nisan 2022 Pazar akşamı yayınlanacak bölümde Pars savcı ve Eren komiser olayın peşini bırakmayacak.

ŞÜPHELERİ ARTIRAN GELİŞME

Zafer'e ait kıyafetlerin üzerinde üç kurşun deliği bulunması Eren ve Pars'ı harekete geçirecek. Çınar'ın suçsuzluğunu kanıtlamak için girişim başlatacak. Ceylin bu duruma çok sinirleniyor. Çınar'ın serbest bırakılacağını görmesi hikayenin resmen alt üst olmasına neden olacak gibi duruyor. 

ILGAZ'DA ÇINAR'A İNANMAYA BAŞLADI

Öte yandan Ilgaz'da Çınar'a inanmaya başladı. Çınar'ın kurşunuyla değil de bir başkasının sıktığı kurşunlarla Zafer'in ölmüş olabileceğine dikkat çekiliyor.

SERDAR ŞÜPHESİ

Zafer'i öldüren  kişinin aslında Serdar olabileceği düşünülüyor. Yekta bu işin peşini bırakmayacak. Yayınlanan son fragmanda Çınar'ın vekaletini alan Yekta onu serbest bırakmak için elinden ne gerekiyorsa yapacak.

YEKTA KAYBETMEYİ SEVMEZ

Yekta kaybetmeyi sevmeyen bir avukat olarak biliniyor. Bu yüzden hikayeyi alt üst edecek bazı gelişmeler yaşanacak.

6 AY SONRA NE OLACAK?

Yayınlanan son bölümde bilindiği gibi zaman atlaması olmuş ve Ceylin cinayet şüphesiyle gözaltına alınmıştı. Şimdi herkes 6 ay  sonra ne olduğunu merak ediyor.

İddialara göre Çınar serbest bırakılacak ve bu duruma çok sinirlenen Ceylin ona zarar verecek. Çınar'ın ölerek diziye veda edeceği konuşulurken bu kez hikayenin yeni sezonda Çınar'ın katili üzerinden ilerlemesi bekleniyor. Peki o kişi Ceylin mi? Yoksa annesi Gül hanım mı? Tüm bu gerçekte Yargı dizisinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ortaya çıkacak. Yargı dizisinin yine heyecan dolu bir bölümle ekranda olması bekleniyor. Anlaşılan ortalık yeni bölümde bu kez çok fena ama çok fena karışacak gibi duruyor. En azından yayınlana yeni bölüm fragmanındaki ayrıntılar bu şekilde olacağını gösteriyor. 

 Yargı dizisinin yeni bölümleri her hafta Pazar günleri saat 20:00 'da Kanal D'de ekranlara geliyor.

Konusu, oyuncu kadrosu ile sezonun dikkat çeken dizilerinden olmayı başaran Yargı, her hafta pazar günleri ekranlarda yerini alıyor. Senaryosunu Sema Ergenekon'un yazdığı diziyi Ali Bilgin yönetiyor. Psikolojik gerilim ve polisiye türündeki dizi Kanal D ekranlarında yer alıyor. Mynet'te yer alan bilgilere göre Yargı dizisi uyarlama değil...