Yargı dizisinde kriz! Ilgaz'a hayat veren Kaan Urgancıoğlu diziden ayrıldı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde büyük deprem! Ilgaz karakterine hayat veren Kaan Urgancıoğlu diziden ayrıldı

Yargı dizisinde kriz! Ilgaz'a hayat veren Kaan Urgancıoğlu diziden ayrıldı
Yayınlanma Tarihi : 30 Mayıs 2022 00:35

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi yayınlanan son bölümüyle yürekleri dağladı. Dizinin başrol oyuncularından Kaan Urgancıoğlu'nun diziye ölerek veda ettiği öğrenildi.

Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz ise gelecek sezonda da kadroda yer almaya devam edecek. Son 1 aydır Ceylin'in kimi öldürdüğü merak ediliyordu. Yayınlanan son bölümde de Ceylin'in Ilgaz'ı öldürdüğü görüldü. Ilgaz'ı Ceylin'in neden öldürdüğü ise büyük merak konusu. Gelecek sezonun şimdiden heyecanlı olacağını söylemek mümkün.

PEKİ BU AYRILIK NEDEN?

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in uyumu çok seviliyordu. Ancak iddialara göre zaten Kaan Urgancıoğlu diziye tek sezonluk bir proje olduğu için onay vermişti. Reytingler tutunca Kanal D diziyi ikinci sezonda da devam ettirmek istedi.

Hatta Mynet'te yer alan habere göre bu teklif Kaan Urgancıoğlu'ndan önce başak bir yakışıklı oyuncuya gitmişti. Yayınlanan o haberde şu ifadelere yer veriliyordu.

Kaan Urgancıoğlu'nun başrolünü Pınar Deniz'le paylaştığı 'Yargı' dizisinde oynaması için ilk teklifin Çağatay Ulusoy'a gittiği ortaya çıktı.

61de746fed13441560dec85c.jpg

Dijital bir platformda yayınlanan 'Yeşilçam' adlı yapımda yer alan Ulusoy'un, projenin tek sezonluk olmasından dolayı teklife sıcak bakmayarak reddettiği iddia edildi.

EKİPLE VEDALAŞTI

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Yargı dizisinin ilk sezon çekimleri tamamlandı. Ilgaz karakterine hayat veren Kaan Urgancıoğlu'da ekiple vedalaştı. Sosyal medyada bazı kullanıcılar Ilgaz'ın ölmediğini gelecek sezonda da olacağını iddia etse de Ilgaz'ın diziden ayrıldığına kesin gözüyle bakılıyor. Konuyla ilgili ünlü oyuncudan herhangi bir açıklama gelecek mi gelmeyecek mi henüz bilinmiyor. Ancak medya kulislerinde dolaşan iddialarda Kaan Urgancıoğlu'nun diziden ayrıldığına kesin gözüyle bakılıyor.