FOX TV'deki Mahkum dizisinin yıldız oyuncusu Onur Tuna'dan ilişki itirafı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinin başrol oyuncusu Onur Tuna özel hayatı en çok merak edilen oyunculardan biri. Onur Tuna özel hayatıyla ilgili ses getirecek bir itirafta bulundu.

FOX TV'deki Mahkum dizisinin yıldız oyuncusu Onur Tuna'dan ilişki itirafı
Yayınlanma Tarihi : 14 Nisan 2022 21:24

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma, Mucize Doktor ve Mahkum dizileriyle büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Onur Tuna  oynadığı her rolün hakkını veriyor.

Mucize Doktor dizisinde ünlü bir doktor olarak yer alan Onur Tuna, Mahkum dizisinde ise ünlü bir savcı olarak yer alıyor.

Onur Tuna'nın başarılı performansı herkesi hayran bırakırken özel hayatı da en çok merak edilen oyuncular arasında yer alıyor. Magazin muhabirleri deyim yerindeyse Onur Tuna'nın peşinden ayrılmıyor.

Onur Tuna, İstanbul'da objektiflere yakalandı. ABD'den gelen misafirleriyle İstanbul gezisine çıkan Onur Tuna, gazetecilerle ayak üstü sohbet ederek özel hayatıyla ilgili dikkat çeken bir itirafta bulundu.

Onur Tuna'nın hayatında birinin olup olmadığını merak edenler anlaşılan bir süre daha merak etmeye devam edecekler.

Gecce.com'da yer alan habere göre; Başrolünde yer aldığı dizinin çok iyi gittiğini belirten Onur Tuna, "Çok yorucu ve güzel bir sezon geçiriyoruz. Bir yandan müzikal bir yandan dizi beni çok rahatlatıyor" dedi. "Müzikal mi, oyunculuk mu?" sorusuna ise "Oyunculuk şu an hoşuma gidiyor" yanıtını verdi.

onurtuna-imaj-23-750x375-c.jpg

BUNDAN SONRA DA KONUŞMAYACAĞINI AÇIKLADI

Özel hayatı hakkındaki sorular üzerine Onur Tuna, “Bugüne kadar ilişkilerim hakkında hiç konuşmadım, bundan sonra da konuşmayacağım” dedi ve Amerika'dan gelen misafirleri ile Boğaz turuna çıktı.

MAHKUM SEZON SONUNDA FİNAL YAPACAK

Öte yandan FOX TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinin sezon sonunda final yapması bekleniyor. Her ne kadar Onur Tuna, dizinin iyi gittiğini açıklasa da reyting raporları tersini söylüyor. Dizideki kan kaybı devam ediyor. Dizinin hikayesinin daha da hareketlenmesi için son olarak Yasak Elma dizisinden ayrılan Talat Bulut'ta Mahkum dizisine Sinyor karakteriyle dahil olmuştu. 

İlgili Haberler