Kaan Urgancıoğlu kardeşi ile fotoğraf paylaştı herkes benzerliğe şaşırdı

Kaan Urgancıoğlu kardeşi Can'la birlikte bir fotoğraf paylaştı. Görenler benzerliğe şaşırdı

Kaan Urgancıoğlu kardeşi ile fotoğraf paylaştı herkes benzerliğe şaşırdı
Yayınlanma Tarihi : 14 Nisan 2022 21:05

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Ilgaz karakterine hayat veren Kaan Urgancıoğlu özel hayatıyla gündem olmaya devam ederken bu kez kardeşiyle gündem oldu.

TV100 tarafından yayınlanan bir haberde Kaan Urgancıoğlu ile kardeşi Can'ın fotoğrafını konu edinen bir haber paylaşıldı.

CAN ABİSİNDEN DAHA YAKIŞIKLI ÇIKTI

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Urgancıoğlu'nun kardeşi Can ise tanıdık çıktı. Kara Sevda dizisinde rol alan Can Urgancıoğlu da abisi kadar merak ediliyor. 

Kaan Urgancıoğlu geçtiğimiz gün de kardeşini paylaşınca bu görüntü yeniden gündeme geldi. Kaan Urgancıoğlu ve kardeşinin benzerliğine ise yorum yağdı.

BENZERLİK BÜYÜK İLGİ ÇEKTİ

Sosyal medya kullanıcıları benzerlik karşısında adeta şoke oldu. Kullanıcıların "İkiz gibiler" yorumunda bulundu. 

İşte Can ve Kaan Urgancıoğlu'nun sosyal medya üzerinden paylaştıkları fotoğraf

untitled-1-aeyz.jpg

1990 Doğumlu olan Can Urgancıoğlu'nun 2022 itibariyle 32 yaşında olduğu öğrenildi. İzmir doğumlu olan Can Urgancıoğlu kendine has karizmasıyla dikkat çekiyor.

Can Urgancıoğlu evli değildir.  Fox School of Business at Temple University’de İşletme bölümünde eğitim alan Can Urgancıoğlu ilk olarak oyunculuğa 2015 yılında Neslihan Atagül ve Burak Özçivit’in başrolleri paylaştığı Kara Sevda dizisinde kısa bir sahnede yer alarak adım atmıştı. Şimdilerde ise herhangi bir dizi ya da film projesinde yer alıp almadığı bilinmemektedir. 

İlgili Haberler