Acun Ilıcalı Survivor'da diskalifiye olan 2 ismi açıkladı

tv8 kanalının patronu Acun Ilıcalı Survivor'da diskalifiye olan ismi açıkladı. Acun Ilıcalı'nın açıklamasıyla herkes büyük bir hayal kırıklığına uğradı

Acun Ilıcalı Survivor'da  diskalifiye olan 2 ismi açıkladı
Yayınlanma Tarihi : 11 Mayıs 2022 15:12

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında üzücü ayrılıklar yaşandı. Yaşanan iki ayrılıkta seyircileri çok üzdü. Ayrılan isimleri bizzat tv8 kanalının patronu Acun Ilıcalı duyurdu. 

Yakında sezon finali yapmaya hazırlanan Survivor yarışmasında bazı ayrılıklar var. TV8 Kanalının patronu Acun Ilıcalı tarafından resmen ayrılık iddiası da doğrulandı.

Acun Ilıcalı yapmış olduğu açıklamada Survivor'da diskalifiye olan ismi izleyicilerle ve konseyle paylaştı.

Haber Global'ın derlediği habere göre; Survivor'da 2 isim daha diskalifiye oldu. Acun Ilıcalı tarafından diskalifiye olan isimler açıklandı. 

Acun Ilıcalı'nın konuyla ilgili açıklaması şu şekilde

Merve'nin ciddi bir sakatlık yaşadığını belirten Ilıcalı şu ifadeleri kullandı:

"Kendisiyle uzun bir süre görüştüm ve çok talihsiz bir olay yaşandı. Sakatlık belasının Survivor'da bazen yarışmacılara ne kadar darbeler vurabileceğini gösteren bir olay. Merve'ye bir ağabeyi olarak ona bazı tavsiyelerde bulundum. Gözyaşlarıyla başlayan bir konuşmanın sonunda Merve'yi bıraktığım nokta iyi bir nokta. Ancak Merve'nin yaşadığı ağır bir sakatlık. Canımızdan ve sağlığımızdan daha önemlisi yok. Ortopedik sakatlıklar bir süre sonra geçiyor ve normal hayatına devam ediyor. Sevgili Merve'nin Survivor macerası sona erdi. Bir mucize bekliyorduk ama olmadı. Yapılan kontrollerde devam etme şansı olmadığı net olarak gözüküyor"

6274f3894e3fe101b449c94e.jpg

Ilıcalı'nın bu açıklamasının ardından yarışmacılar büyük üzüntü yaşadı.

PARVİZ DE SURVİVOR'DAN DİSKALİFİYE OLDU


Öte yandan Acun Ilıcalı Parviz'le ilgili de kötü haberi duyurdu.

Ilıcalı, "Parviz'in yarışmaya devam edemeyeceğini söyledi. Biz bu sabah bunun şokunu yaşarken Merve olayıyla sarsıldık. Aldığımız kesin bilgiye göre Parviz Survivor All Star'a devam edemeyecek" dedi.

Merve Aydın ve Parviz'in ayrılığı Survivor seyircilerini de derinden üzdü. tv8 kanalında yayınlanan Survivor yarışmasında özellikle Merve Aydın en sevilen yarışmacılardan biriydi

Önümüzdeki günlerde Survivor'dan başka ayrılıkların da yaşanıp yaşanmayacağı büyük merak konusu

İlgili Haberler