Kanal D ve TRT’de reyting rekorları kırmıştı... Bomba bir dizi daha geliyor

Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir eseri daha dizi olacak. TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız reyting rekorları kırarken yeni dizi büyük merak konusu oldu

Kanal D ve TRT’de reyting rekorları kırmıştı... Bomba bir dizi daha geliyor
Yayınlanma Tarihi : 11 Mayıs 2022 16:00

Son dönemin en popüler isimlerinden biri de Gülseren Budayıcıoğlu... Onun eserleri bir bir dizi oluyor. Kırmızı Oda, Camdaki Kız ve Masumlar Apartmanı sezona damga vuran isimlerdendi.

Kırmızı Oda bir süre önce final yapmıştı. Masumlar Apartmanı ise 3 bölüm sonra final yaparak ekrana veda edecek.

Perşembe akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrol kadrosunda Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı Camdaki Kız dizisi ise yoluna devam edecek. Gelecek sezonda da Camdaki Kız dizisi yayınlanmaya devam edecek.

BİR ESERİ DAHA DİZİ OLACAK

Gülseren Budayıcıoğlu ise yeni dizisiyle setlerin tozunu attıracak.

En az Camdaki Kız dizisi ve Masumlar Apartmanı kadar reyting rekorları kıracak yeni bir dizi hazırlığı için düğmeye basıldı.

13499086-728xauto.jpg

Haber Global ekranlarında Buket Aydın tarafından sunulan Buket Aydın ile Yüz Yüze programına konuk olan Gülseren Budayıcıoğlu yeni dizisiyle ilgili müjdeli haberi verdi.

YENİ DİZİ İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLANDI BAŞROL TÜRKİYE'NİN EN YAKIŞIKLI OYUNCUSU 

'Kral Kaybederse' adını taşıyan kitabının diziye uyarlanacağını belirten Budayıcıoğlu, "Umarım çok güzel bir dizi olur. Çünkü bir kitabın dizi olması çok zormuş. Sadece senaryo ile iş bitmiyormuş. Kral Kaybederse dizisi için bu yıl uğraşacağız" dedi.

kapak-075118.jpg

Merakla beklenen Kral Kaybederse dizisinde, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde yer alacağı konuşuluyor. 

Kıvanç Tatlıtuğ son olarak Yakamoz S-245 isimli Netflix dizisinde Arman karakterine hayat vermişti. Kral Kaybederse dizisiyle set yolculuğunu sürdürecek olan Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri kim olacak şimdiden büyük merak konusu oldu. 

İlgili Haberler