FOX TV'den Burak Çelik ve Cemre Baysel bombası! Bu dizi çok tutar gibi

FOX TV ekranlarında yayınlanacak yeni dizi oldukça ses getirecek türden bir dizi gibi. ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde de rol alan Burak Çelik şimdi Cemre Baysel ile birlikte FOX TV dizisinde performans sergileyecek

FOX TV'den Burak Çelik ve Cemre Baysel bombası! Bu dizi çok tutar gibi
Yayınlanma Tarihi : 20 Nisan 2022 14:35

Diziler açısından oldukça şanssız bir sezon geçiren FOX TV peş peşe dizilerinin final yapmasıyla büyük bir şok yaşamıştı. FOX TV bu kötü gidişatı durdurmak için yeni bir dizi projesiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

BAHT OYUNU DİZİSİNİN YILDIZI BAŞROLDE

Geçtiğimiz yaz aylarında yayına başlayan Baht oyunu dizisi çok sevilmişti. Baht oyunu dizisinde yer alan Cemre Baysel şimdi performansını FOX TV ekranlarında sergileyecek. Baht oyunu dizisi Kanal D ekranlarında yayınlıyordu.

YAKIŞIKLI PARTNER

Cemre Baysel'in dizideki partneri de belli oldu. Son dönemde oynadığı dizilerle adından sıkça söz ettiren ve yakışıklığıyla dikkat çeken 29 yaşındaki Burak Çelik FOX TV ekranlarındaki yeni dizide Cemre Baysel'le birlikte başrolü paylaşacak.

DİZİYLE İLGİLİ BİLGİLER DE GELDİ

Öte yandan FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni diziyle ilgili bilgiler de gelmeye başladı. Televizyon gazetesinde yayınlanan habere göre; Cemre Baysel ve Burak Çelik'in başrollerinde yer alacağı diziyle ilgili ayrıntılar da şekillendi. 

senden2.jpg

SENDEN DAHA GÜZEL

Fox TV’nin yaz döneminde öne çıkmasını beklediği bir diğer projesi ise Cemre Baysel ile Burak Çelik ikilisinin buluşacağı Senden Daha Güzel isimli yapım olacak. Geçen sezon Baht Oyunu dizisi ile romantik komedide çok iyi işler yapabileceğini gösteren Cemre Baysel, yeniden bir yazlık proje ile hayranlarının karşısına çıkacak.

REYTİNGLER TUTARSA YENİ SEZONA  TAŞINABİLİR

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Senden Daha Güzel dizisinin reytinglerde bir başarı elde etmesi durumunda dizinin sadece bir yaz dizisi değil yeni sezonda da yayınlanabileceği konuşuluyor. Tıpkı Aşk Mantık İntikam dizisinde olduğu gibi. Aşk Mantık İntikam dizisi de reytinglerde büyük bir başarı elde edince gelecek sezona taşınmıştı.