FOX TV'nin Yasak Elma dizisinde gerilim! Dizinin Ender'i Şevval Sam kadrodan ayrıldı

FOX TV ekranlarında 5 yıldır yayınlanan Yasak Elma dizisinin kadrosunda yer aldığı için müzik kariyerini aksatan Şevval Sam, diziden ayrılma kararı aldığını duyurdu.

FOX TV'nin Yasak Elma dizisinde gerilim! Dizinin Ender'i Şevval Sam kadrodan ayrıldı
Yayınlanma Tarihi : 05 Haziran 2022 02:01

 Yasak Elma hayranlarını bugün üzen bir haber yayınlandı. Dizinin ana karakterlerinden biri Eylül ayında başlayacak yeni sezonda Yasak Elma dizisinin kadrosunda olmayacak. Ünlü oyuncunun müzik kariyerine ağırlık vereceği konuşuluyor. 

Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisi sezon finali yapacakken diziden de bir ayrılık haberi geldi. Eylül ayında dizinin yeni sezon bölümleri bekleniyor. Ancak Yasak Elma dizisindeki son ayrılık deprem etkisi yarattı.

Tam beş sezondur Yasak Elma dizisinde ender karakterini canlandıran Şevval Sam diziden ayrılacak. Daha önce de  Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı dizisinde fırtınalar estiren Şevval Sam müzik kariyerinden daha çok oyunculuk performansıyla büyük beğeni toplamıştı. Sosyal medyada da bomba etkisi yaratan iddia Şevval Sam hayranlarını derinden üzdü. Ayrılık haberini duyan çok sayıda Şevval Sam hayranı hem yapım şirketi hem de FOX TV'ye seslenerek Şevval Sam'ın dizide kalması gerektiğini belirttiler. Ancak gelen bilgilere göre Şevval Sam, müzik kariyerine devam etmek için setlere veda etme kararı aldı. 

AYRILIK HABERİNİ İLK TV100 DUYURDU

Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz ve Berk Oktay'ın başrolü paylaştığı Yasak Elma dizisi, 13 Haziran'da sezon finali yapacak. Dizinin sezon finalinde ise iki ayrılık birden yaşanacak.


TV100'de yer alan habere göre, dizide Ender karakterine hayat veren Şevval Sam, kadrodan ayrılıyor. 5 yıldır Yasak Elma'nın kadrosunda yer aldığı için müzik kariyerini aksatan Sam, diziden ayrılma kararı aldı. Sam'ın bir süre sahnelere devam edeceği de öğrenildi.

6179bd2b45d2a0aac46e6754.jpg
Ayrılık haberlerinin ardından Şevval Sam ve yapım şirketinden henüz bir açıklama gelmedi.

 

İlgili Haberler