FOX TV'den Yasak Elma hayranlarını üzen karar! Bu iş EDHO'ya döner

Yasak Elma dizisinin Ender'i Şevval Sam'ın ayrılığı Yasak Elma dizisinin hayranlarını üzdü... Herkes dizinin sonunun Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi gibi olmasından korkuyor

FOX TV'den Yasak Elma hayranlarını üzen karar! Bu iş EDHO'ya döner
Yayınlanma Tarihi : 07 Haziran 2022 19:53

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi tam 7.sezona girecekken dizi ekrana gelmemişti. Kadroda yaşanan ayrılıklar da seyircileri derinden üzmüştü. Yasak Elma dizisi de FOX TV ekranlarında yayınlanıyor. Dizi ekibinin bir hedefi var. EDHO'nun rekorunu kırmak.

Yasak Elma dizisinin kuşkusuz en sevilen karakteri Ender'di.. Bu karaktere ünlü şarkıcı Şevval Sam hayat veriyordu.

Şevval Sam'ın müzik kariyerine odaklanmak için Yasak Elma dizisinden ayrıldığı haberi doğrulandı. FOX TV'ye çok sayıda kişi baskı kurmaya başladı. Ancak FOX TV'nin de bu karara saygı duyduğu öğrenildi 

Başka bir deyişle yeni sezonda artık Ender olmayacak. Hatta başka ayrılıkların da yaşanabileceği konuşuluyor.

ALTINCI SEZON NE ZAMAN?

Aksi bir durum olmazsa Yasak Elma dizisinin altıncı sezonunun Eylül sonunda FOX TV ekranlarında Pazartesi akşamları ekrana  gelmesi bekleniyor.

KADROYA YENİ OYUNCULAR GİRECEK

Yasak Elma dizisine ayrıca yeni oyuncuların dahil olacağı konuşuluyor. Yani Ender'in yokluğunu aratmamak için FOX TV ve yapım şirketi el ele verip Yasak Elma dizisinin kadrosunu hem genişletecek hem de hikayeyi diri tutmaya çalışacak.

Yasak Elma dizisi, FOX TV'nin elindeki tek tutan dizilerden. Kanal daha önce benzer bir rekoru da O Hayat Benim dizisiyle kırmıştı. 

ULUSALPOST.COM

İlgili Haberler