Kanal D'nin Camdaki Kız dizisinde başrol ayrılığı! Apar topar veda ediyor! Yeni sezonda da yok

Kanal D ekranlarında yayınlanan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Camdaki Kız dizisinde beklenmedik bir veda yaşanacak! Usta oyuncu yeni sezonda olmayacak

Kanal D'nin Camdaki Kız dizisinde başrol ayrılığı! Apar topar veda ediyor! Yeni sezonda da yok
Yayınlanma Tarihi : 20 Mayıs 2022 03:28

ULUSALPOST.COM/ ilk bölümü 8 Nisan 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında ekrana gelen Camdaki Kız dizisi iki sezondur gündemden düşmüyor. Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Camdaki Kız dizisinin hikayesi oldukça dikkat çekiyor.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı ismi taşıyan eserinden uyarlanan Camdaki Kız dizisi ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olarak dikkat çekerken reytinglerin zirvesinden de düşmüyor. Dizinin hikayesi kadar karakterleri de oldukça dikkat çekiyor.

Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan karakterinden daha çok kuşkusuz Nur Sürer'in hayat verdiği Feride karakteri dikkat çekiyordu. Gelen bilgilere göre Feride karakterine hayat veren Nur Sürer gelecek sezonda Camdaki Kız dizisinde olmayacak. 

Diziye ölerek veda etmesi beklenen Nur Sürer'in Camdaki Kız dizisinden ayrılacağı kesinlik kazandı!

6205abe22269a224a41b5017.jpg

HİKAYE KİTAPTAKİ GİBİ İLERLEYECEK

Gelecek sezonda hikaye kitaptaki gibi ilerleyecek. Feride'nin vefatıyla boşluğa düşecek olan Nalan tamamen kendisini Hayri'ye bırakacak. Gelecek sezonda bambaşka bir Nalan seyredeceğiz.

Daha mütevazi bir Nalan göreceğiz. Hayri ile birlikte kaçıp gidecek olan Nalan bambaşka bir hikaye ile seyirci karşısında olacak.

Öte yandan gelecek sezonda olmaması beklenen oyuncular arasında Rafet Koroğlu karakterine hayat veren Tamer Levent'in de yer almaması bekleniyor.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

1403223.jpg

Camdaki Kız dizisinin sezon finaliyle ilgili henüz Kanal D'den resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak gelen bilgilere göre önümüzdeki hafta veya Haziran'ın ilk haftası Camdaki Kız dizisinin ekrana veda etmesi bekleniyor.

Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm çekimlerine ise Eylül'ün ilk haftası başlanacak. Yeni bölümlerin yayın tarihi ise muhtemelen Eylül sonu veya Ekim başı olarak planlanmış durumda.

.jpg

Camdaki Kız dizisi bu akşam 43.bölümüyle Kanal D ekranlarında yayımlanmıştı. 

İlgili Haberler