TRT'deki Masumlar Apartmanı dizisinin Oyuncusu Vefat Etti! Tüm Ekip Gözyaşları İçinde Veda Etti!

Masumlar Apartmanı dizisi gelecek hafta final yapacak. Ancak final öncesi herkesi üzen bir veda yaşandı! TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde bir karakter ölünce herkes gözyaşları içinde veda etti

TRT'deki Masumlar Apartmanı dizisinin Oyuncusu Vefat Etti! Tüm Ekip Gözyaşları İçinde Veda Etti!
Yayınlanma Tarihi : 19 Mayıs 2022 00:41

TRT1 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisi gelecek hafta final yaparak ekran yolculuğuna veda edecek. Dizinin kadrosundaki oyuncular artık birbirleriyle vedalaştılar. Set tamamen durdu ve Masumlar Apartmanı için artık yolun sonuna gelindi.

Salı akşamı yayınlanan son bölümde Hikmet baba karakteri ölerek diziye veda etti. Gelecek hafta yayınlanacak final bölümünde Hikmet baba olmayacak.

Hikmet baba diğer oyunculardan daha önce setten ayrılınca usta oyuncuyla diğer oyuncular arasında duygusal anların yaşandığı ortaya çıktı.

Hikmet baba karakterine Metin Coşkun hayat veriyordu. Metin Coşkun'un başarılı bir performans sergilemesi gerek Masumlar Apartmanı seyircisinin gerekse Masumlar Apartmanı oyuncularının sevgisini kazanmasına yol açmıştı.

hikmet-baba-olum-3-1652274190.jpg

Yayımlanan son bölümde adeta yürekler dağlandı. Metin Coşkun'un hayat verdiği Metin Coşkun'un ölmeden önceki son sözleri ve evlatlarıyla vedalaştığı sahneler ekran başındaki milyonlarca kişiyi ağlattı.

Şimdiye dek duygu yüklü bölümleriyle dikkat çeken Masumlar Apartmanı dizisinin belki de yayımlanan son bölümü en acı bölümlerden biriydi.

İnci'nin ölümü bile bu kadar ağlatmamıştı.

Ancak Hikmet babanın ölümü milyonlarca kişinin duygusal sahneler yaşamasına yol açtı.

Kadrosunda Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi iki sezondur TRT1 ekranlarında her Salı ekrana geliyordu. 

İlgili Haberler