Kerem Bürsin ve Pınar Deniz'den yeni proje! Adres bile belli

Son dönemin parlayan yıldızlarından biri olan Kanal D ekranlarında Yargı dizisinde Ceylin karakteriyle yer alan Pınar Deniz ve yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin yeni bir projede partner oldular.

Kerem Bürsin ve Pınar Deniz'den yeni proje! Adres bile belli
Yayınlanma Tarihi : 25 Nisan 2022 18:33

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan gerek yurt içi ve yurt dışında fırtınalar estiren Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oyuncusu olan yakışıklı oyuncu  Kerem Bürsin  bomba bir projeyle setlere geri dönüyor.

Özel hayatıyla da gündemden düşmeyen  Kerem Bürsin  sevgilisi Hande Erçel'den beklenmedik bir şekilde ayrılmıştı.

Yeni projesi ne olacak büyük merak konusu olan  Kerem Bürsin sonunda anlaşmasına imzayı attı.

Çok yakında  Kerem Bürsin bomba gibi bir projeyle setlerin tozunu attıracak.

PINAR DENİZ'İN ÖNLEMEZ YÜKSELİŞİ

Aşk101 dizisiyle ünü ülke sınırlarını aşan Pınar Deniz son dönemde de Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde fırtınalar estiriyor. Çok sayıda teklif alan Pınar Deniz bu kez dijital bir platformda izleyici karşısında olacak.

pinar-deniz-175307fg.jpg

Daha önce Netflix platformunda yer alan aşk101 dizisinde başrol oyuncusu olan Pınar Deniz'in bu kez Netflix'in en büyük rakiplerinden biri olan bir platformda yer alacak. Üstelik Pınar Deniz'in erkek partneri Kerem Bürsin olacak.

Daha önce Kaan Urgancıoğlu ile gerek aşk101 gerekse Yargı dizisinde  başarılı bir uyum yakalayan Pınar Deniz'in Kerem Bürsin  ile aynı uyumu yakalayıp yakalamayacağı büyük merak konusu olmuş durumda. Yasemin.com'da yer alan habere göre; İkilinin yer alacağı projeyle ilgili ayrıntılar da belli oldu.

12976997-640x380.png

Disney Plus ile iddialı bir film için anlaşma imzalayan Kerem Bürsin'in partneri belli oldu. Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz de bu projede yer alacak.

Şimdi herkes yayınlanacak yeni filmin adını ve konusu merak ediyor.