Erkan Petekkaya'nın 2 yeni dizisi! Oyuncu dünyasını karıştıran bomba dönüş

Oynadığı dizilerle adından söz ettiren Erkan Petekkaya'nın yeni dizisi belli oldu! Biri dijital diğeri TV dizisi olmak üzere Erkan Petekkaya 2 bomba diziyle dönüyor

Erkan Petekkaya'nın 2 yeni dizisi! Oyuncu dünyasını karıştıran bomba dönüş
Yayınlanma Tarihi : 07 Temmuz 2022 23:11

 Erkan Petekkaya'nın oynadığı diziler Türkiye'nin genelde en çok izlediği ve konuştuğu diziler oluyor. Oynadığı dizilerde sergilediği performansla hayran bırakan  Erkan Petekkaya'nın iki yeni dizi projesi olduğu öğrenildi. 

Türkiye'nin en popüler oyuncularından biri olan Erkan Petakkaya bu kez yeni sezonda ekranın tozunu attıracak.

Son olarak Erkan Petakkaya, Star TV ekranlarında yayınlanan ''Sana Söz'' isimli projede yer almıştı. Dizi bir süre yayınlandıktan sonra beklenmedik bir şekilde ekrana veda etmişti.

 Erkan Petekkaya'nın Kırmızı Oda macerası ise gerçekten dillere destandı. Dizide canlandırdığı Deli Kanlı Sadi karakteriyle büyük ilgi gören  Erkan Petekkaya'nın TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde iki kez yer alması da herkesi çok şaşırtmıştı.

716.jpg

 Erkan Petekkaya'nın yeni dizileri ise çok daha bomba olacak. Herkes  Erkan Petekkaya'nın yeni dizi projesini merak ederken  Erkan Petekkaya'nın iki diziyle birden ekranda olacağı öğrenildi. 

Başarılı oyuncunun yeni dizi projesiyle ilgili detaylar Akşam gazetesinde yayınlanan bir haberde paylaşıldı. Buna göre işte  Erkan Petekkaya'nın  yeni dizisinden tüm detaylar.

Oyuncu Erkan Petekkaya'nın yeni dizi projesi belli oldu. TRT Dijital için Uğur Yücel ile birlikte 'Son Gün' adlı dizi çeken Petekkaya, yeni sezonda ekranda olacak. Oyuncu Kanal D'de yayınlanacak olan 'Hayallerim, Babam ve Sen' dizisinde başrol oynayacak.

Oyuncu, 'Son Gün' dizisinin çekimleri biter bitmez yeni dizisinin çekimleri için kamera karşısına geçecek.

YENİ DİZİSİNDE YENİ İSİMLER

Öte yandan Erkan Petakkaya'nın başrol oyuncusu olacağı yeni dizisinde yeni oyuncuların da yer alması bekleniyor.

Hem genç yeteneklerin hem de ünlü oyuncuların yer alacağı 'Hayallerim, Babam ve Sen' dizisinin kadrosu şimdiden merak konusu olurken oyuncu seçimlerinin ise devam ettiği öğrenildi.

'Hayallerim, Babam ve Sen' dizisinin yeni sezonda en çok konuşulan dizilerden birisi olması bekleniyor. 'Hayallerim, Babam ve Sen' dizisinde Erkan Petakkaya'nın Baba karakterine hayat vermesi bekleniyor. 

İlgili Haberler