FOX TV'nin Selçuk Tepeli'yi kovduğu öne sürülüyordu! Flaş açıklama..

Ana haber bülteni sırasında kalem fırlatıp su bardağı fırlatan Selçuk Tepeli'nin işine FOX TV tarafından son verildiği öne sürülüyordu. Net açıklama geldi

FOX TV'nin Selçuk Tepeli'yi kovduğu öne sürülüyordu! Flaş açıklama..
Yayınlanma Tarihi : 21 Mayıs 2022 13:56

ULUSALPOST.COM/ FOX TV Ana haber sunucusu Selçuk Tepeli gündemden düşmüyor. Ana haber bülteni sırasındaki yapmış olduğu hareket büyük tartışma başlattı. Çiftçi haberini sunduktan sonra sinirlenen Selçuk Tepeli masanın üzerinde ne var ne yoksa fırlattı!

ÖFKE SORUNLARI OLABİLİR

Çok sayıda uzman Selçuk Tepeli'nin öfke sorunlarının olabileceğini belirttiler. Tepeli'nin yaptığı hareket yeni bir akımı da başlattı. Muhalif kesim destek verirken iktidar taraftarları ise Selçuk Tepeli'yi şov yapmakla suçladı.

İŞİNDEN OLDU İDDİASI

Bazı sosyal medya hesaplarında ise Selçuk Tepeli'nin görevden alındığına veya kovulduğuna hatta istifa ettiğine yönelik iddialar paylaşıldı.

FOX TV NE DİYOR?

FOX TV'den iddialara ilişkin henüz bir açıklama gelmedi. Ancak Selçuk Tepeli, Pazartesi akşamı tekrar FOX TV Ana haber bülteniyle seyircilerin karşısında olacak.

Ulusal Post'un FOX TV kaynaklarından edindiği bilgilere göre söz konusu iddialar asılsız. Yani Selçuk Tepeli'nin görevden alınması gibi bir durum söz konusu değil.

NE OLMUŞTU?

Ünlü sunucu, çiftçilere ilişkin bir haber sebebiyle sinirlenerek önce kalem fırlatmış, ardından da masada duran bardağı kırmıştı.

KOVULDU HABERİNİ KİM ORTAYA ATTI

Öte yandan Selçuk Tepeli'nin kovulduğuna yönelik iddiaları daha çok AKP'li isimlerin ortaya attığı görüldü. Hatta bazı AKP'li isimler daha da ileri giderek FOX TV'nin kapatılması gerektiğini bile belirttiler.