Kanal D'nin Yargı dizisinde büyük gizem çözüldü! Ceylin kimi öldürdü?

Kanal D'de yayınlanan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisinde şaşkına çeviren bir gelişme yaşandı. Ilgaz'ın kardeşi Çınar tutuklandı. Metin amir serbest.. Ilgaz ve Ceylin tekrar eve döndü. Ancak final sahnesi herkesi şaşırttı.

Kanal D'nin Yargı dizisinde büyük gizem çözüldü! Ceylin kimi öldürdü?
Yayınlanma Tarihi : 18 Nisan 2022 03:52

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin 29.bölümü belki de şimdiye dek yayınlanan en heyecanlı bölümdü. Senarist deyim yerindeyse seyirciyle resmen oyun oynadı.

AYRINTILAR İÇİN AŞAĞIDAKİ HABERE GÖZATMALISINIZ

ZAMAN ATLAMASI ŞAŞIRTTI

İlk olarak Ceylin ve Ilgaz'ın ilk tanıştıkları güne gidildi. O gün yaşananlar anlatıldı. 1 yıl öncesinde her şeyin daha normal olduğu zamanlar.

Ardından ise şimdiye gidildi. Bugünkü günümüzde yaşananlar anlatıldı. Ilgaz'ın büyük konuşup nasıl zor durumda düştüğüne yer verildi. Ceylin nasıl bir dilek dilediyse o dilek hem Ilgaz'ın hem Ceylin'in felaketi olmuştu!

YEKTA'YI SATMADI!

Ceylin tuhaf bir şekilde üçüncü elin Yekta ve Engin olmasına rağmen, Yekta'yı satmadı. Bu durum seyircide büyük şok yarattı. Ilgaz ve Pars'a yalan söyleyen Ceylin nasıl bir oyun kurdu merak ediliyor!

ÇINAR TUTUKLU, METİN AMİR SERBEST!

Nöbetçi hakimin vereceği karar büyük merak konusuydu. Hakim, cinayetten Çınar'ı tutuklarken ona yardım eden Metin amiri ise tutuklamadı. Metin amir tutuksuz yargılanacak!

100.jpg

ILGAZ'IN ZOR TERCİHİ

Bu gelişme sonrası sessiz kalan Ceylin tuhaf bir şekilde Ilgaz'ın yanına giderek ya ailen ya ben diyerek ona bir rest çekti. Bu sahneden sonra ise dizide tekrar bir zaman atlaması yaşandı. Bu kez dizi 6 ay sonrasına gitti.

CEYLİN KİMİ ÖLDÜRDÜ?

Yargı dizisinde Ceylin'in birini öldürdüğü düşünülüyor. Final sahnesinde Ilgaz'ın arabasıyla ofise kaçan Ceylin'in üzerindeki kıyafette kan olduğu görülüyor.

6.jpg

Ceylin'in ardından ofise ise Eren komiser geliyor. Üstelik çok sinirli bir şekilde. Kapıyı ise kırmakla tehdit ediyor. Yaşanan bu sahneden anlaşılan tek bir şey var. Ceylin birini öldürdü...

Peki ama kim?

Yargı dizisinde Ceylin'in muhtemelen Metin amiri öldürdüğü tahmin ediliyor. Yaşadığı baba acısının aynısının Ilgaz tarafından da yaşanması için intikam olduğu öne sürülüyor.

YEKTA DA OLABİLİR

Başka bir seçenek ise öldürdüğü kişinin Yekta olabilmesi seçeneği. Üçüncü bir elin Yekta olduğunu çözdükten sonra ona zarar vermiş olabileceği konuşuluyor. Ama bu ihtimal dahilinde değil. Çünkü ona zarar verecek olsa olayın ilk çözüldüğünü anladığı gün yapar ve asla 6 ay sonrasını beklemezdi.

99.jpg

ÇINAR MI YOKSA?

Bir diğer seçenek ise öldürdüğü kişinin Çınar olabileceği seçeneği. Çınar'ın duruşmada serbest bırakılmasına dayanamayıp öldürmüş olabileceği öne sürülüyor. Çınar çünkü Zafer ile tartışmasında tamamen masum. Suçun büyük bir bölümü Zafer'in.. Ve Zafer onu zaten öldürmek istiyordu. Tamamen kendini savundu... Tüm bu iddialar havada uçuşurken son seçenek olarak ise Ceylin'in Serdar'ı öldürmüş olabileceği konuşuluyor. Çünkü iki kurşundan bahsediliyor. Zafer'deki ikinci kurşun onun ölümüne neden olmuş olabilir. Ve bu kurşunda olay yerinde Engin'in talimatları doğrultusunda bulunan Serdar tarafından sıkılmış gibi duruyor.

Haliyle bunu öğrenen Ceylin'in Serdar'a zarar verme ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

Bol aksiyon dolu bir 29.bölüm geride kalırken Yargı dizisinin 30.bölümü için heyecan şimdiden dorukta.

Yargı dizisinin 30.bölümü 24 Nisan 2022 Pazar akşamı Kanal D ekranlarında yayında olacak.