Kuruluş Osman dizisinin başrolünden ayrılır ayrılmaz yeni dizi

Burak Özçivit'in başrollerindeki ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin yıldız oyuncularından Burak Çelik ile Cemre Baysel partner oluyor. Burak Çelik yeni dizisini buldu

Kuruluş Osman dizisinin başrolünden ayrılır ayrılmaz yeni dizi
Yayınlanma Tarihi : 12 Nisan 2022 21:15

Son dönemin en dikkat çeken  iki oyuncusu bir araya  geliyor. Cemre Baysel ve yakışıklı oyuncu Burak Çelik.

Burak Çelik, ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde yer alıyordu. Yakışıklılığıyla dikkat çeken Burak Çelik ayrılır ayrılmaz yeni dizisini buldu.

Üstelik başrol olarak projede yer alacak. Burak Çelik'e eşlik edecek isim ise Cemre Baysel olacak.

Güzelliğiyle dikkat çeken Cemre Baysel son dönemin en hızlı yükselen oyuncularından biri olarak gösteriliyor. 

sevgiligecmis-dizi-burakcelik-750x375-c.jpg

Fotoğraf: BURAK ÇELİK

KANAL D'DE YAYINLANMIŞTI

Cemre Baysel'in son dizisi Kanal D ekranlarında 2 Ekim 2021 tarihinde yayına başlamış ve toplamda 17 bölüm sürmüştü. Baht Oyunu adı verilen dizi özellikle Z kuşağı tarafından çok sevilmişti

bahtoyunu-16bolum-cemrebaysel-750x375-c-750x375-c.jpg

Fotoğraf: CEMRE BAYSEL

TV100'den Birsen Altuntaş yayınladığı özel haberinde  Cemre Baysel ve Burak Çelik'in yeni dizisinden ayrıntıları paylaştı. 

Geçen sezon Baht Oyununu dizisiyle kariyerindeki yükselişini sürdüren Cemre Baysel'in yeni projesi geçen günlerde belli olmuştu. Başta yaz dizileri olmak üzere birçok proje için teklif alan güzel yıldız sonunda Gold Film'in "Senden Daha Güzel" dizisi için anlaşmıştı. 

Deniz Koloş'un yöneteceği, Ayşe Üner Kutlu'nun ise yazdığı dizide Baysel'in partnerini kimin oynayacağı merak konusuydu. O isim son olarak geçen haftalarda Kuruluş Osman'dan ayrılan yakışıklı oyuncu Burak Çelik oldu. Dizide Antepli kadın doktor ile İstanbul'un ünlü bir estetik doktorunun çatışması ekrana taşınacak.  

DİZİDE GENÇ YETENEKLERDE OLACAK

Öte yandan Senden Daha Güzel dizisinin genç yeteneklere de yer vereceği öğrenildi. Oyuncu seçimi bu yüzden halen devam ediyor. Özellikle Z kuşağının hedef alındığı dizinin Burak Çelik ve Cemre Baysel hayranları tarafından olumlu karşılandığı öğrenildi.

İki oyuncunun uyumu ise şimdiden büyük merak konusu oldu.

KANAL HENÜZ BELLİ DEĞİL

Demet Özdemir ve Can Yaman'ın başrollerinde yer aldığı Erkenci Kuş dizisine benzerliğiyle dikkat çeken Senden Daha Güzel dizisinin aynı etkiyi yaratacağı konuşulurken dizinin yayınlanacağı kanal ise henüz duyurulmadı.