Kanal D'nin Yargı dizisinden kötü haber! Pars'a hayat veren Mehmet Yılmaz Ak duyurdu

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin çekimleri tamamlandı. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerindeki Yargı sezon finali yapıyor. Gelişmeyi dizide Pars karakterine hayat veren oyuncu Mehmet Yılmaz Ak duyurdu

Kanal D'nin Yargı dizisinden kötü haber! Pars'a hayat veren Mehmet Yılmaz Ak duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 17 Mayıs 2022 17:11

SADIK ŞİMŞEK - ULUSALPOST.COM - Yargı dizisi sezonun başından itibaren en iddialı dizilerden biri. Pazar akşamları yayımlanan Yargı dizisi bu ay final yapıyor. Yargı dizisinin gelecek sezonda da devam edeceği öğrenildi.

Pazar akşamlarının yıldız dizisi Yargı'nın çekimleri ise tamamlandı.

Gelişmeyi oyunculuk performansıyla herkesi kendine hayran bırakan Mehmet Yılmaz Ak duyurdu... Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Mehmet Yılmaz Ak çekimlerin sona erdiğini açıkladı.

Mehmet Ali Yılmaz Ak ''Sezon finali çekimlerimizi tamamladık'' paylaşımıyla Kaan Urgancıoğlu ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

İşte o fotoğraf

280711696-125434670125446-7752759679654009192-n.jpg

GELECEK SEZONDA YAŞANACAKLAR

Öte yandan Ceylin'in bir cinayet işlediği biliniyor. Ancak kimi öldürdüğü henüz belli olmadı. Sezon finalinde de bu gizemin çözülmesi beklenmiyor.

Senarist heyecanı yüksek tutmak adına bu gerçeği seyirciye ancak gelecek sezonda verebilecek. Bu sezon Ceylin'in kimi öldürdüğünü bilmek mümkün olmayacak.

Bu durum seyircide rahatsızlık yaratsa da senaristler bu kararında ısrarlı.

Yaklaşık 1 aydır tüm seyirciler bu gizemin peşinden koşuyordu. Fakat yayınlanan dört bölümde de bu gizem çözülemedi.

Yeni sezonun Eylül sonu yada Ekim başında yine Kanal D ekranlarında Pazar akşamları ekrana gelmesi bekleniyor. Kadroda bazı değişiklikler olabileceği de gelen bilgiler arasında. 

İlgili Haberler