FOX TV ekran yüzünü kaptırdı! Artık yıldız ismin yeni adresi belli oldu

FOX TV ekranlarında yayımlanan Kanunsuz Topraklar dizisiyle son olarak seyirci karşısında olan Esra Bilgiç başka bir projeyle setlere dönüyor. Esra Bilgiç, FOX TV'nin en önemli ekran yüzlerinden biri olarak gösteriliyordu

FOX TV ekran yüzünü kaptırdı! Artık yıldız ismin yeni adresi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 16 Mayıs 2022 23:44

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve kısa bir süre önce final yapan Kanunsuz Topraklar dizisi seyircide oldukça büyük bir etki bırakmıştı. Dizinin başrol kadrosunda yer alan isimler arasında Esra Bilgiç'te yer alıyordu.

Esra Bilgiç, Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem karakterine hayat vermekteydi. Başarılı bir performans sergileyen güzel oyuncu herkesi kendisine bu dizide hayran bırakmıştı.

Kısa bir süre önce dizinin final yapmasıyla Esra Bilgiç setlere de ara verdi. Ancak güzel oyuncunun set arası fazla uzun sürmeyecek. Gelen bilgilere göre Esra Bilgiç bomba bir diziyle setlere dönüyor.

Kısa bir süre sonra Türkiye'nin en çok izleyeceği dizilerden birisi olması beklenen 'ATATÜRK' dizisi yakında gösterime girecek.

'ATATÜRK' dizisi için oyuncu seçimi devam ederken Esra Bilgiç'in de bu diziye transfer olduğu öğrenildi. TV100 Magazin Müdürü Birsen Altuntaş tarafından yayımlanan bir haberde Esra Bilgiç'in yeni anlaşmasıyla ilgili detaylara da yer verildi.

Birsen Altuntaş söz konusu transferle ilgili olarak şunları yazdı. 

Güzelliği ve yeteneğiyle son dönemin adından en çok bahsettiren oyuncularından Esra Bilgiç'in yeni projesi merak konusuydu. Teklif üzerine teklif alan Bilgiç çok özel bir proje için el sıkıştı. Başarılı oyuncu O3 Medya'nın 14 Haziran'da yayın hayatına başlayacağı Disney Plus için çekeceği "Atatürk" projesinde rol alacak.

esra-bilgiccca7-doesnt-hesitate-to-showed-off-her-incredibly-fit-physique-and-pure-beauty.jpg

Yıllardır özlemi duyulan kalitede bir Atatürk projesi çekmek için kolları sıvayan ve birbirinden dev isimle anlaşma yapan yapımcı Saner Ayar'ın Bilgiç'e verdiği rol de merak konusu oldu. Atatürk projesini ülkemizin en iyi yönetmenlerinden Mehmet Ada Öztekin çekecek.

TÜM KANALLAR PEŞİNDEYDİ

Öte yandan Esra Bilgiç'in Kanunsuz Topraklar dizisindeki performansı herkesi kendine hayran bırakmıştı. FOX TV'den sonra dijital bir platforma anlaşmış olması şaşkınlık yarattı. Herkes onu yine TV ekranlarında beklerken Esra Bilgiç artık dijitalde seyirci karşısında olacak. Başarılı oyuncun tekrar televizyon ekranlarına dönüp dönmeyeceği ise henüz bilinmiyor. 

İlgili Haberler