FOX TV bomba oyuncularla 3 yeni dizisini duyurdu! Kadrodaki en ünlü isim

FOX TV ekranlarında üç yeni dizi yayınlanacak. Özellikle Deniz Can Aktaş ve Serkay Tütüncü gibi isimlerin yer aldığı Kusursuz Kiracı dizisi en dikkat çeken dizilerden biri olarak gösteriliyor.

FOX TV bomba oyuncularla 3 yeni dizisini duyurdu! Kadrodaki en ünlü isim
Yayınlanma Tarihi : 17 Nisan 2022 13:32

Şimdiye dek FOX TV ekranlarında çok sayıda dizi final yapmıştı. 10 üzeri dizinin final yapması kanal için kötü bir hüsran. Ancak FOX TV artık işi sıkı tutma kararı almış durumda. Kanalda üç yeni bomba dizi ekrana gelecek. Bu diziler için kanal yoğun bir bütçe ve tanıtım planı hazırladı. Üç dizi aynı anda başlayacak ve sezon finali öncesi çok sayıda televizyon kanalına çelme takılacak. Üstelik bu diziler arasında en dikkat çeken dizi Kusursuz Kiracı dizisi.

Dizinin kadrosunda Deniz Can Aktaş var... Çukur dizisinde Sena karakterine hayat veriyordu. Yamaç'ın eşi rolündeydi. Dizinin ilk bölümlerinden itibaren fırtına gibi esmişti.

Deniz Can Aktaş'ın partneri ise Serkay Tütüncü olacak. Onu da Can Yaman'ın Bay Yanlış dizisi ve yine aynı kanalda yayınlanan Masumiyet dizisinden tanıyoruz.. Serkay Tütüncü bu dizide ana karakter olacak ve Deniz Can Aktaş'ın  partneri olacak. 

FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan üç yeni diziyle ilgili bilgiler de gelmeye başladı. Televizyon gazetesinde yayınlanacak haberde üç dizinin ayrıntılarına yer verildi.

İLK DİZİ KUSURSUZ KİRACI

gizlikalsin-kusursuzkiraci-biryazdizisi-750x375-c.jpg

Kusursuz Kiracı dizisi ilginç olayların yaşandığı bir apartmanda geçecek. İki başrol oyuncusu ise internet gazetesinde muhabir olarak çalışan Mona ile Yakup karakterlerini canlandıracak.

İKİNCİ DİZİNİN ADI İYİLİK

i-yilik-3.jpg

Fox TV’nin yakın zaman içinde yayınlayacağı bir diğer dizisinin de İyilik olduğu ortaya çıktı.

Kapımdaki Düşman ismi ile ilk kez bahsedilen dizinin adı değiştirildi ve ilk fragmanı da paylaşıldı. İyilik dizisinde İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey ile Perihan Savaş başrolleri paylaşıyor. Yine bir dram hikayesi izleyeceğiniz dizinin çok yakında ekranda izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

FOX TV'NİN ÜÇÜNCÜ BOMBASI İSE GÜLÜMSE KADERİNE

gulumsekaderine-baharsahin-sudezulalguler-yk1-750x375-c.jpg

Fox TV’nin yakın zaman içinde izleyicilerine yapacağı 3. dizi sürprizi ise isme Masum ve Güzel olarak bilinen proje oldu. Avşar Film ile anlaşan kanal yönetimi, dizinin ismini Gülümse Kaderine olarak değiştirdi.

Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Burak Sergen, Ertuğrul Postoğlu, Doğan Bayraktar, , Erkan Meriç, Mine Tugay, Ahu Sungur, Nazan Diper, Aslı Samat ve Sevinç Kumaş gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı dizinin çekimlerine de başlandı.

Fox TV yakın bir zaman içinde izleyicilerin karşısına 3 yeni diziyle çıkacak. Kusursuz Kiracı, İyilik ve Gülümse Kaderine isimli yapımların izleyicilerden nasıl dönüşler alacağı şimdiden büyük merak konusu oldu.

İLK BEŞ BÖLÜMLER ÇOK ÖNEMLİ

Öte yandan FOX TV ekranında yayınlanacak yeni dizilerle ilgili gazeteci Sadık Şimşek bazı açıklamalarda bulundu. FOX TV ekranlarında yayınlanan dizilerin ilk beş bölümünün önemli olduğunu belirten Sadık Şimşek şunları söyledi.

FOX TV'de yayınlanan diziler erken final yapmalarıyla ünlü dizilerdir. En iddialı projeler bile beş bölüm dayanamıyor. Çoğu dizi ise 10 bölüm olmadan final yapıyor. Yayına başlayacak olan Kusursuz Kiracı, İyilik ve Gülümse Kaderine dizilerinin kadrosuna baktığımızda iddialı oyuncuların yer aldığını görmekteyiz. Ancak bu dizilerin kaderini ilk beş bölüm belirleyecek. Kadro ve hikaye ne kadar iddialı olursa olsun kanal yönetimi düşük reyting gelmesi durumunda erken final kararı alabilecektir.

İlk beş bölümden sonra bu dizilerin devam edip etmeyeceğini görmüş olacağız. Şimdiye dek Masumiyet, Kanunsuz Topraklar gibi dizilere de yüksek bütçeler ayrılmıştı. Ancak bu dizilere kanal yönetimi acımamış ve reytingler iyi değil diye final kararı almıştı.

Özellikle Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve Hülya Avşar gibi isimlerin başrollerinde olduğu Masumiyet dizisi özel bir dizi olmasına rağmen kanal seyirciyi dinlememiş final kararı vermişti. Çünkü bu dizi kadına şiddet konusunu işleyen belki de en etkili dizilerden biriydi. Kanal elindeki bu değerin kıymetini bilemedi ve bu diziye final kararı verdi.

Özellikle Kusursuz Kiracı dizisinden beklentilerin çok yüksek olduğunu görüyoruz. Ancak dediğim gibi ilk beş bölümden sonra daha net bir değerlendirme yapabiliriz.