Kanal D en güvendiği diziye final kararı verdi hayranlar şokta

Bir TV dizisi daha final yapacak. Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi iki sezondur Kanal D için en önemli dizilerden biriydi. Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrollerinde yer aldığı dizi final yapacak.

Kanal D en güvendiği diziye final kararı verdi hayranlar şokta
Yayınlanma Tarihi : 26 Nisan 2022 18:26

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi kuşkusuz Türk televizyon tarihinin en çok ses getiren dizilerinden biriydi. Sadakatsiz dizisi büyük bir seyirci kitlesi elde etmiş ve Kanal D'ye de epey bir seyirci getirmişti.

YURT DIŞINDA BİLE İZLENİYORDU

Sadakatsiz dizisi yurt dışında da büyük bir izleyici kitlesine sahipti. Sadece Türkiye'de değil yurt dışından da takip edilen dizinin en az Yasak Elma dizisi kadar uzun soluklu olması bekleniyordu.

SENARYO TIKANDI FİNAL KAÇINILMAZ OLDU

Ancak iddialara göre Sadakatsiz dizisinin senaryosunun tıkandığı öne sürülmüştü. Bu kapsamda da dizinin final yapabileceği iddia edilmişti. İki sezondur reyting rekorları kıran bir dizinin final yapacak olmasına kimse inanmıyordu. Ancak iddialar doğru çıktı. Sadakatsiz dizisinin final yapacağı kesinleşti.

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrollerini paylaştığı Kanal D'nin dizisi "Sadakatsiz", mayıs sonunda final yapacak. Dizinin 60. bölümde final yapması planlanıyor. 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Neslihan Yeşilyurt’un yönettiği dizi bu hafta ve bayram haftası yayınına ara verecek. Medyapım imzalı dizinin kalan 3 bölümü 11, 18 ve 25 Mayıs tarihlerinde izleyicilerle buluşacak.

6227d53286b2441858c1b8e3.jpg

MED yapım imzalı Sadakatsiz dizisi ilk olarak Kanal D ekranlarında 7 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmıştı. Yayınlandığı ilk bölüm itibariyle gerek televizyonda gerekse sosyal medyada ilgi odağı olan Sadakatsiz dizisi günümüzün en dikkat çeken dizilerinden biriydi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin final yapacak olması seyirciyi şok ederken kanal yönetimi de final iddialarını doğruladı. Büyük bir seyirci kitlesi elde eden Sadakatsiz dizisinin finali seyircide adeta yas havasına neden oldu. Seyirciler gelecek sezonda dizinin devam etmesini isterken ne yazık ki bu taleplerine karşılık bulamadılar.

ESKİ BÖLÜMLERE NASIL ULAŞILACAK?

Öte yandan Sadakatsiz dizisinin eski bölümlerine gerek kanalın arşivinden gerekse internet üzerinden ulaşmak mümkün olabilecek. Hatta Kanal D'nin günlük olarak eski bölümleri bir süre sonra yayınlayabileceği bile konuşuluyor. Daha önce çok sayıda eski dizisine Kanal D aynı taktiği uygulamıştı. 

Kaynak: TV100 - Duvar - Ulusal Post