Kaan Urgancıoğlu'ndan Pınar Deniz itirafı! Magazin dünyası hiç beklemiyordu

Yakında yeni bir aşk başlarsa hiç kimse şaşırmasın. Önce Pınar Deniz itiraf etti şimdi de Kaan Urgancıoğlu.. Kanal D ekranlarının yıldız oyuncularından samimi itiraflar

Kaan  Urgancıoğlu'ndan Pınar Deniz itirafı! Magazin dünyası hiç beklemiyordu
Yayınlanma Tarihi : 27 Nisan 2022 19:07

Geçtiğimiz günlerde Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu ile yakıştırılmaktan mutlu olduğunu belirten açıklamalar yapmıştı. O sözler yeni bir aşka kapı aralama gibi yorumlanmıştı. Şimdi ise aynı benzerlikte bir açıklama Kaan Urgancıoğlu tarafından yapıldı. Kaan Urgancıoğlu yaptığı itirafla gündemi alt üst etti. 

AŞK101'in EN UYUMLULARIYDI

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu, Netflix platformunda yayınlanan Aşk101 dizisinin en uyumlu iki oyuncusuydu. Bu dizideki başarılı uyumları onları Yargı dizisine taşıdı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde 30 bölümdür seyirci karşısında olan ikili oyunculuk performanslarıyla dikkat çekiyorlar.

pinardeniz-insta-kaanurgancioglu.jpg

KAAN URGANCIOĞLU LAFI DOLANDIRMADI CEVABI PATLATTI

Aşk dedikoduları ortalıkta dolaşırken Pınar Deniz'in ve Kaan Urgancıoğlu'nun birlikte olmasını isteyen seyircilerin sayısı epey fazla. Pınar Deniz kendisi gibi oyuncu olan Yiğit Kirazcı'dan ayrılmıştı. Yiğit Kirazcı, FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım karakterini canlandırıyordu. İkilinin beklenmedik bir şekilde ayrılması ortalığı karıştırmıştı. 

Kaan Urgancıoğlu'nun kendisini Pınar Deniz'e yakıştıranlara verdiği cevap yeni bir aşk mı doğuyor yorumlarının hızlanmasına neden oldu.

TV100'de yayınlanan bir habere göre; Yargı dizisindeki performanslarıyla adından söz ettiren Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu izleyiciler tarafından oldukça yakıştırılıyor. Geçtiğimiz haftalarda konu ile ilgili açıklama yana Pınar Deniz partneri Urgancıoğlu ile yakıştırılmaktan mutlu olduğunu söylemişti.

Bir mekan çıkışı görüntülenen Urgancıoğlu gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yargı'nın Savcı Ilgaz'ı Kaan Urgancıoğlu, "Pınar'la yakıştırılmak hoşuma gidiyor" dedi. 

İLGİ YENİ DEĞİL

Öte yandan Pınar Deniz'in de Kaan Urgancıoğlu'na yönelik ilgisi yeni değil. Küçük  bir kız çocuğuyken de Pınar Deniz'in Kaan Urgancıoğlu'na hayran olduğu ortaya çıktı.

pinardeniz-kaanurgancioglu-tsk1-1-001.jpg

Öte yandan Pınar Deniz 28 yaşındayken Yargı dizisindeki partneri Kaan Urgancıoğlu ise 40 yaşında. Kaan Urgancıoğlu'nun hayatında herhangi biri var mı yok mu bilinmiyor. Ancak Pınar Deniz ile aşk yaşamaya başlaması durumunda magazin dünyasının bir hayli karışması bekleniyor. Çünkü Pınar Deniz son dönemin en güzel oyuncularından biri olarak dikkat çekiyor. 

yargi-dizisinin-ceylini-kimdir-pin-qayq-cover.jpg

GELECEK SEZONDA DA BİRLİKTELER

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Yargı dizisi gelecek sezonda da ekranda olacak. Tek sezon olarak başlayan Yargı dizisi büyük bir ilgi görünce dizi ikinci sezona da taşınmaya hak kazandı. Sema Ergenekon'un kaleminden çıkan Yargı dizisi Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.