Bir dönemin yıldızı olmuştu! Kurtlar Vadisi'nin yayın tarihiyle ilgili duyuru

Oktay Kaynarca, Necati Şaşmaz gibi isimlerin başrol oyuncusu olduğu Kurtlar Vadisi dizisinin geri döneceği öne sürülmüştü. Dizinin yayın tarihiyle ilgili iddialara yapım şirketi açıklama yaptı

Bir dönemin yıldızı olmuştu! Kurtlar Vadisi'nin yayın tarihiyle ilgili duyuru
Yayınlanma Tarihi : 11 Mart 2024 23:56

Kurtlar Vadisi dizisinin yeni adıyla yeni bir platformda ekrana döneceği öne sürüldü. Bir döneme damga vuran dizinin geri döneceği iddiaları gündemi sallarken yapım şirketi bu iddiaların çok sayıda gazete ve haber sitesinde haber olmasının ardından açıklama yaptı.

YAPIM ŞİRKETİNİN AÇIKLAMASI KURTLAR VADİSİ HAYRANLARINI DERİNDEN ÜZDÜ

Gercekgundem.com'un derlediği habere göre; Kurtlar Vadisi dizisinin yayın tarihiyle ilgili iddiaların doğru olmadığı ortaya çıktı. 

Yapım şirketi, bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinin yeniden ekrana döneceği iddialarına açıklama yaparak, bu iddiaların asılsız olduğunu belirtti. Bu açıklama ile seyircileri üzen haberin doğru olmadığı net bir şekilde ifade edildi.

Kurtlar Vadisi dizisinin tekrar ekrana döneceği yönündeki iddiaların yalan olduğu vurgulanırken, hayranlarının beklentilerini karşılamayacakları konusunda net bir duruş sergilendi. Yapım şirketi tarafından yapılan bu açıklama, dizinin hayranları arasında büyük bir hayal kırıklığı yarattı.

İŞTE O AÇIKLAMA

Pana Film, Kurtlar Vadisi'nin dijital bir platformda yakın zamanda yeniden başlayacağı haberlerine ilişkin bir açıklama yaptı. Açıklamada;

2-ni18.jpg

"Yakın zamanda bir takım internet haber sitelerinde yapılan haberler ve sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlar neticesinde aşağıdaki açıklamayı yapma gereği hasıl olmuştur.

Yapılan haberler ve paylaşımlarda "Kurtlar Vadisi" dizisinin yeni bölümleri ile ekranlara döneceği, oyuncu kadrosunun ve yayınlanacağı platformun belirlenmiş olduğu şeklinde ibareler yer almaktadır. Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki yapılan haberler ve paylaşımlar gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla alakalı tekzip ilgililerine iletilmiştir.

"Kurtlar Vadisi" dizisinin ekranlara döneceği zaman, kadro ve platform hakkındaki haberleri ve gelişmeleri kaynağından öğrenmek adına sadece yapımcı olan şirketimizin ve Sayın Necati Şaşmaz'ın yapacağı açıklamaları dikkate almanızı rica ederiz.

Kamuoyunun bilgisine sunulur." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: NTV

İlgili Haberler
Etiketler :