Esra Erol-Müge Anlı geriliminde ATV'den karar! Yeni sezonda yer almayacak

ATV ekranlarının en iddialı sunucularından Müge Anlı ile Esra Erol arasındaki reyting savaşında kanalın tarafın seçtiği iddia ediliyor. İkili zaman zaman programlarında birbirlerine göndermelerde bulunuyorlardı

Esra Erol-Müge Anlı geriliminde ATV'den karar! Yeni sezonda yer almayacak
Yayınlanma Tarihi : 08 Haziran 2022 02:22

ATV ekranlarında yayınlanan her iki programda reyting rekorları kırıyor. Müge Anlı ve Esra Erol tarafından sunulan programlar ekranların en çok izlenen programları arasında yer alıyor. Ancak format farklılığı epey fazla olunca zaman zaman ikili aynı kanalda olmalarına rağmen gerilim yaşayabiliyorlar. İddialara göre ATV yaşanan bu gerilimde tarafını belli etti.

Müge Anlı ile Esra Erol arasındaki gerilimde ATV'den flaş bir karar çıktı. Esra Erol ve Müge Anlı programlarında birbirlerine göndermelerde bulunuyor. Bu durum kanalı rahatsız ediyordu. Yaşanan tartışmaları önlemek adına ATV tartışmayı bitirmek için flaş bir adım attı...

Müge Anlı'nın yeni sezonda yer alıp almayacağı merak edilirken ATV yönetiminin Müge Anlı'ya devam Esra Erol'la ise devam etmek istemediği iddia edildi. 

Karar gazetesinin internet sitesinde yayınlanan habere göre; İkili arasında büyüyen tartışmadan sonra ATV kararını verdi. İddialara göre Esra Erol gelecek sezon da yayında olmayacak. Haziran ayında sezon yapması beklenen Esra Erol'da programının artık son final yayını olacağı bekleniyor. Yeni sezonda olmayacağı iddia edilen Esra Erol bu iddialar için açıklama yapmazken yapımcılardan da henüz resmi bir duyuru gelmedi. 

ESRA EROL HAYRANLARI İDDİALARA ÇOK SİNİRLENDİ

Öte yandan sosyal medyada dolaşıma sokulan söz konusu iddiaya Esra Erol hayranları çok sinirlendi ve gelecek sezonda da Esra Erol'un programının yer alması gerektiğini belirttiler. ATV'den konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmazken ATV'nin gelecek sezonda Müge Anlı'dan kesin olarak vazgeçmeyeceği kulislerde konuşuluyor.

REYTİNGLERİN ZİRVESİNDEN DÜŞMÜYOR

Müge Anlı'nın programı sadece Türkiye'de değil yurt dışında da ilgiyle takip ediliyor ve reytinglerin zirvesinden inmiyor. Bu yüzden ATV'nin Müge Anlı'dan vazgeçmesine imkansız gözüyle bakılıyor. 

İlgili Haberler